Суббота, 20.10.2018, 19:43
Кафе "СПОРТ"
 
Меню сайта
Друзья сайта
  • ФК "Кристалл" Херсон
  • Управление молодёжи и спорта г. Херсон
  • Про Херсонский спорт
  • ХК "Днепр" Херсон
  • Поехали на футбол
  • Ассоциация мини-футбола Украины

  • Главная » 2018 » Март » 13 » Чемпионат Херсонской области 2018
    Чемпионат Херсонской области 2018
    08:11

    источник http://www.futsal.kherson.ua

    3-4 березня були зіграні матчі І-го етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед аматорських команд 2018 року.

    Змагання проходили у 4-х зонах: м. Генічеськ, м. Скадовськ, м. Херсон, та смт. Нововоронцовка.

    Результати:

    Генічеськ:

               Група А

    1. «Таврія»
    2. «Водовод»
    3. «Вікторія»

             Група В

    1. «Тарпан»
    2. «Старт»
    3. «Промінь»

    «Таврія» – «Водовод» 2:3
    «Тарпан»  – «Старт» 9:1
    «Вікторія» – «Таврія» 2:4
    «Промінь» – «Тарпан» 2:6
    «Водовод» – «Вікторія» 4:2
    «Старт» – «Промінь» 1:9

    Скадовськ:

    Новомиколаївка – Михайлівка 1:2
    Новомиколаївка – Продексім 6:4
    Новомиколаївка – Ульянівка 2:3
    Продексім – Михайлівка 5:3
    Продексім – Ульянівка 0:4
    Ульянівка – Михайлівка 7:2

    Херсон

    ANSERGLOB – SW 1:1
    ANSERGLOB – WEZOM 3:2
    ANSERGLOB — Стелс 3:0
    SW – Стелс 2:3
    WEZOM – SW 4:3
    WEZOM – Стелс 1:2

    Нововоронцовка

    “Іскра” Архангельське – “Кронау” смт.Високопілля 8:5
    “Ентузіаст” Нововоронцовка – “Іскра” Архангельське 4:5
    “Ентузіаст” Нововоронцовка – “Кронау” смт.Високопілля 6:5

    З кожної зони по 2 команди потрапило до наступного етапу.

    10-11 березня були зіграні матчі ІІ-го етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед аматорських команд 2018 року.

    Змагання проходили у 2-х зонах:

    Скадовськ (10 березня)

    1. “Іскра” Архангельське
    2. Ульянівка
    3. «Водовод» Іванівка
    4. Стелс

    Результати матчів:

    ФГ "Соценко" Ульянівка -- "Стелс" Херсон 4:1
    ФГ "Соценко" Ульянівка -- "Водовод" Іванівка 7:0
    "Водовод" Іванівка -- "Стелс" Херсон 0:8
    "Іскра" Архангельське -- ФГ "Соценко" Ульянівка 0:5
    "Іскра" Архангельське -- "Стелс" Херсон 2:3
    "Іскра" Архангельське -- "Водовод" Іванівка 4:5

    Херсон (11 березня):

    1. ANSERGLOB
    2. «Тарпан» Нижні Сірогози
    3. “Ентузіаст” Нововоронцовка
    4. Новомиколаївка.

    Результати матчів:

    «Тарпан» Нижні Сірогози -- “Ентузіаст” Нововоронцовка 8:1
    «Тарпан» Нижні Сірогози – Новомиколаївка 6:3
    "ANSERGLOB" Херсон -- «Тарпан» Нижні Сірогози 4:5
    "ANSERGLOB" Херсон -- “Ентузіаст” Нововоронцовка 3:1
    "ANSERGLOB" Херсон -- Новомиколаївка 2:2
    “Ентузіаст” Нововоронцовка -- Новомиколаївка 4:2

    Отож за підсумками змагань з кожної зони по дві кращі команди проходять до наступного етапу, це ANSERGLOB, ТарпанФГ "Соценко" і Стелс.

    Просмотров: 176 | Добавил: dimondino | Рейтинг: 0.0/0 |
    Всего комментариев: 1
    1  
    Где финал будет???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????

    Имя *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входа

    Календарь новостей
    «  Март 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбВс
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Поиск

    Друзья сайта

    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтов - uCoz