Кубок регионов АФЛУ. Второй матч херсонцев
    16:44

14:20  Група D  Продексім-2 (Херсон) - Квадр (Харків) 0:3 (0:1)
    Голи: Онацький (12), Рябчун (15), Ольховський (22)
    Попередження: Імам (6)

Суперники грали від простоти, намагаючись, в першу чергу, не припуститися помилки, а вже потім думали про атаки. По суті, уся активність обмежувалася дальніми ударами по воротах, з якими обидва голкіпери справлялися без особливих проблем. Змінити ситуацію міг небезпечний штрафний удар, призначений у напрямку воріт «Продексіма», за чотири хвилини до закінчення тайму. Харків’яни навіть хвилинну перерву взяли для того, щоб спланувати розіграш стандарту, але втілити свою ідею у життя їм не вдалося. Останні хвилини першої половини пройшли у тому ж ключі. Здавалося, що на перерву команди так і підуть за нічийного рахунку, але за лічені секунди до сирени ворота херсонців вразив Владислав Онацький – 0:1.

Після перерви становище «мельників» погіршилося. Номінальні господарі поєдинку забули на підступах власного карного майданчику Андрія Рябчуна, і той скористався своєю нагодою подвоїти перевагу «Квадра» «на відмінно». Враховуючи те, що виправити ситуацію, яка склалася, херсонцям не вдавалося, за чотири хвилини до завершення гри вони почали підключати до своїх атак п’ятого польового гравця. Така тактика дозволила «біло-синім» взяти м’яч під свій контроль, але створювати хоч якусь небезпеку біля воріт опонента не вдавалося. Більш того, одна з контратак харків’ян завершилася третім голом. «Продексім-2» намагався й надалі грати у свою гру, але забити бодай гол престижу цій команді так і не вдалося.  Теперь херсонцам остаётся ждать, чем закончится заключительный матч группового турнира, от его результата зависит жальнейшая турнирная судьба мельников.

Просмотров: 382 | Добавил: dimondino | Рейтинг: 0.0/0 |